Odpovědnost

Podmínky používání

1. Požadavky

Vstupem na tyto stránky souhlasíte s Podmínkami používání, všemi platnými zákony a předpisy a souhlasí s tím, že jste zodpovědní za dodržování místních zákonů a předpisů. Pří nesouhlasu s těmito podmínkami je zakázáno používat nebo přistupovat k tomuto webu. Materiály obsažené na této webové stránce jsou chráněny příslušnými autorskými právy.

 

2. Licence k užívání obsahu

Je povoleno dočasně stáhnout jednu kopii materiálů (informace nebo software) z webové stránky pro osobní a nekomerční účely, nejedná se však o převod vlastnického práva. Na základě této licence nesmíte:

  • Upravovat nebo kopírovat materiály;
  • Používat materiály pro jakékoli komerční účely nebo pro jakékoliv veřejné zobrazování (komerční i nekomerční);
  • Pokoušet se o dekompilaci nebo zpětnou analýzu jakéhokoliv softwaru obsaženého na této webové stránce;
  • Odstraňovat autorská práva nebo jiná vlastnická značení z materiálů;
  • Přenášet materiály na jinou osobu nebo “zrcadlit” materiály na jakémkoliv jiném serveru;

Tato licence končí automaticky, pokud porušíte kteroukoliv z těchto podmínek a může být kdykoliv ukončena. Po ukončení prohlížení těchto materiálů musíte zničit veškeré stažené materiály ať už v elektronické nebo tištěné podobě.

 

3. Odmítnutí odpovědnosti

Materiály na webových stránkách jsou poskytovány “tak, jak jsou”. Arch Linux cz nenese žádnou odpovědnost, výslovně ani implicitně, a tímto se zříká a popírá všechny škody, včetně záruk či podmínek prodeje, vhodnosti pro konkrétní účel, nebo porušení práv duševního vlastnictví nebo jiného porušení práv. Kromě toho Arch Linux cz nezaručuje správnost fungování, které by mohlo vést ke špatným výsledkům nebo omezení spolehlivosti při použití materiálů uveřejněných na těchto webových stránkách nebo v souvislosti s těmito materiály uveřejněnými na jiných stránkách spojených s těmito stránkami.

Komentáře jsou uzavřeny.